loading
Uluslararası Karayolu Taşımacılığı

Uluslararası Karayolu Taşımacılığı

 

Gema Lojistik olarak, Avrupa, Orta Doğu, ülkeleriyle yapılan ticarette sahip olduğumuz özmal araçlarımız ve güçlü iş ortaklarımız ile komple ve parsiyel operasyonlar gerçekleştiriyoruz.

Genç, dinamik ve özel hizmet anlayışı ile Uluslararası nakliye departmanına bağlı olarak hizmet vermekte olan Gema Lojistik Avrupa müşterilerine kesintisiz hizmet ve zamanında teslim sağlamaktadır.

Konteyner Taşımacılığı

Konteyner Taşımacılığı

 

Türkiye’nin tüm limanlarından 20’/30’/40’/45’lik konteynerlere uygun kilitli dorseli araçlarımız ve uygun ekipmanlarımız ile taşımacılık hizmeti vermekteyiz.

Şehiriçi ve Şehirlerarası Parsiyel Taşımacılık(LTL)

Şehiriçi ve Şehirlerarası Parsiyel Taşımacılık(LTL)

 

Gema lojistik kurulduğu günden bu yana müşterilerinin günlük ihtiyacı kadar ürün sevk etmesini sağlayacak bir hizmet vermeyi hedeflemiştir.

Bu hedef doğrultusunda farklı bölgelerde kurulan depolama hizmetlerimiz ile parsiyel ağını daha güçlendirmiştir.

Şehiriçi ve Şehirlerarası Komple Taşımacılık(FTL)

Şehiriçi ve Şehirlerarası Komple Taşımacılık(FTL)

 

Gema Lojistik; Ege,Marmara ve Türkiye’de en büyük ve modern ara filosuna sahip firmalardan biri olarak şehir içi ve şehirler arası parsiyel ve komple araç taşımacılığı hizmeti vermektedir.

Gema Lojistik kuruluşundan günümüze kadar ve devam eden “şehir içi ve şehirler arası taşımacılık” şirketimizin genişleyen taşıma halkalarından temelini oluşturmuştur.

Geniş şube ağımız ve konusunda uzman kadromuz ile ülkemizin her yerinden her noktasına komple araç taşımacılığının yanı sıra Demiryolu, denizyolu ve karayolu kombine taşımacılık hizmeti vermektedir.

  • 7 bölgede şube
  • Muhtelif çıkış noktalarından Türkiye geneli sevkiyat
  • Rut optimizasyonu ile maliyet avantajı
  • Yazılım destekli araç takip sistemleri
  • Tedarikçilerimizden müşterilerimize ters lojistik hizmetleri
  • Demiryolu ve limanlarda yükleme/tahliye işlemleri