loading

Kurumsal

Gema Lojistik, modern hayatı şekillendiren ve yeni keşiflerin öncülüğünü üstlenerek hep daha iyisini yapmak amacıyla 2014 tarihinde İzmir – Bornova’da kuruldu. Hizmet verdiği her alanda sorumlulukların bilincinde olan Gema Lojistik topluma öncü ve örnek olma gayesiyle hareket etmiştir. Ülke ekonomisine ve istihdama katkı sağlamaktadır.

 

Kurulduğu günden bu yana Türkiye’de taşımacılık sektörünün öncüleri arasında yer alan Gema Lojistik, sahip olduğu geniş ve değişken araç filosu ile hedeflerine ulaşmayı hep en iyi şekilde değerlendirilmektedir. Gema Lojistik‘in ulaştığı başarının hemen arkasında geniş ve değişken 1500 Özmal/Kiralık araç filosu ve müşteri odaklı yönetim anlayışı yer almaktadır.

 

Ayrıca Gema Lojistik etkin ve çözüm odaklı Çevre ve İş Sağlığı Güvenliği politikalarını zorunluluktan daha öte ”sorumluluk”olarak gördüğü sosyal projeleri ile hem ülkemizin hem dünyanın geleceğine dair duyarlılık oluşturmak ve duyarlılığı çevresine yaymak konusunda adından sık sık bahsettirmektedir.

 

Tecrübeli ve konusunda uzman kadrosu ile lojistik sektöründe yepyeni bir çağ başlatıyoruz.

Vizyonumuz

Ulusal ve yerel lojistik hizmetlerine yön veren,müşteri gereksinim ve ihtiyaçlarına en hızlı,en kaliteli,en güvenli ve en ekonomik lojistik hizmeti ve çözümleri sağlayan öncü lojistik şirketi olmak.

Misyonumuz

Ticaret yapan işletmelerin istek ve beklentilerinin çok daha üzerinde taşıma hizmeti sunan ülkesine ve içinde yaşadığı topluma değer sağlayan bir şirket olmak.

Değerlerimiz

Daima en iyi olmak vazgeçilmez gayemiz.

 

Her zaman mükemmeli hedefleriz. Amacımıza ulaşmak için attığımız ilk adımda önce ”İNSAN” diyerek hedeflerimize doğru ilerleriz. İnsanı kaynak değil, değer olarak görürüz.

 

Etik standartları en yüksek seviyede uygular yaptığımız her işte dürüstlük ve güven sergileriz. Taahhüt ettiklerimizi sorumluluk ilkemizden taviz vermeden gerçekleştiririz.

 

Alacağımız kararlarda tüm görüşleri ve oluşabilecek sonuçları dikkatlice gözden geçirir empati kurarız.

 

Paydaşlarımızın yorumlarını göz önünde bulundurarak müşterilerimiz için en uygun çözümler üzerinde çalışırız.

 

Gelişen ve üreten çağa sürekli uyum sağlıyıp,teknolojik gelişmeleri yakından takip ediyoruz.

  • Parsiyel Taşımacılık
  • Komple Taşımacılık
  • Depolama Hizmetleri
  • Konteyner Taşımacılığı
  • Gümrüklü Tır-Kamyon Taşımacılığı
  • Demiryolu Taşımacılık Hizmetleri