loading

Yetki Belgelerimiz

Kurumumuz aşağıdaki yetki belgelerine sahiptir;

R1 Yetki Belgesi

R1 yetki belgesi ticari amaçla yurtiçi taşıma işleri organizatörlüğü yapacak gerçek ve tüzel kişilere verilen belgedir.

R2 Yetki Belgesi

Ticari olarak eşya taşımacılığı alanında uluslararası ve yurtiçi taşıma işleri organizatörlüğü yapacak gerçek ve tüzel kişilere verilen bir yetki belgesi türüdür.

K1 Yetki Belgesi

Ticari amaçla eşya taşımacılığı yapacaklara verilir.Şirketler için 75 ton taşıma kapasitesi şahıslar için 25 ton kapasite şartı uygulanmaktadır.

C2 Yetki Belgesi

C2 yetki belgesi, uluslararası ve yurtiçi ticari amaçla eşya taşımacılığı yapacak, gerçek ve tüzel vergi mükelleflerine verilen belge türüdür.

Ayrıca kurumumuz aşağıdaki yönetim sistemleri belgelerine sahiptir;

ISO 9001 – 2015 Kalite Yönetim Sistemi

ISO 9001 2015 Kalite Yönetim Sistemi Belgesi şirketlerin firmaların ve organizasyonların Yönetim Sistemlerini; sistematik, kuralları tanımlı, tanımlanan kurallara bağlı , tanımlanan kuraların çağın gereği şekilde revize edildiği ve uygulanarak sürekliliğinin sağlandığı şekilde yürüttüklerinin delili olarak bağımsız bir şekilde 3. Taraflarca denetlenip ispatlanması sonucu aldıkları sertifikasyona ISO 9001 2015 Belgesi denir.

OHSAS 18001 – 2007 İş Sağlığı ve Güvenliği

OHSAS 18001 belgesi, iş sağlığı ve güvenliğini yönetmenize, riski en aza indirmenize, saygınlığınızı korumanıza ve işyerinizi güvende tutmanıza yardımcı olan bir iso belgesidir. OHSAS 18001 sertifikası, uluslararası kabul görmüş yönetim sistemi standardıdır.

ISO 27001:2013 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi

ISO 27001 belgesi, kuruluşların kendilerinin ve müşterilerinin gizli bilgilerini güvende tutmalarına ve yönetmelerine yardımcı olan bir iso belgesidir. ISO 27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi, şirketlerin finansal verilerini, fikri mülkiyetlerini ve hassas müşteri bilgilerini korumalarına yardımcı olan uluslararası bir çerçevedir. ISO 27001 sayesinde şirketler risklerini tanımlayabilir, gizli bilgileri konusundaki riskleri yönetebilir veya azaltabilir. Ayrıca bu doğrultuda gerekli güvenlik önlemlerini yerine getirirler.